Jiřina

1 Počet odpovědí:
Dobrý den mám takový problém nemůžu uživatel léky po nich zvracením mám uživat
léky
na tak cholesterol.pani doktorka řekla že to mám v hlavě co mám dělat děkuji
Dobrý den, Jiřino.
Nejsem si jistý, jestli Vašemu dotazu dobře rozumím. Máte užívat léky na cholesterol, po kterých je Vám špatně? A paní doktorka, která je předepsala, Vám sdělila, že to není těmi léky, ale Vaší psychikou?
Pokud jsem si Váš dotaz vyložil tak, jak jste ho myslela, doporučil bych:
1) konzultovat Vaše potíže po předepsaných lécích s jiným lékařem
2) pokud by Vám stejný názor jako má Vaše dosavadní lékařka potvrdil i jiný lékař (aniž mu dopředu budete sdělovat názor Vaší lékařky), pak by bylo dobré celou situaci probrat osobně.
V tomto případě nemám bohužel žádnou jednoduchou radu. Bylo by třeba detailněji s Vámi promluvit o tom, jak se celkově cítíte v různých životních situacích.
Ale opravdu bych doporučil zkusit nejdříve názor jiného lékaře a třeba i jiné léky na cholesterol.
Zdravím Vás a přeji Vám dobré zdraví a větší pohodu. Jiří Chvála