Dobrý den, již jsem u vás na fyzioterapii byla, pomohl jste mi s kyčlem. Jenže ted mě trápí jiný problém, od pondělí mě bolí v záda v bedrech. Byla jsem předtím nemocná, ležela jsem a v pondělí jsem se rohodla si záda trochu protáhnout. Hned po protažení jsem v zádech ucítila divný pocit a ted mám možná skříplý nerv v zádech na pravé straně v bedrech. Když jsem několik hodin v klidu anebo poránu, tak mě to nebolí, ale když vyběhnu schody a nebo večer, tak je bolest zpět. Co s tím? Děkuji předem za odpověd.

Ostatní
33 názor
Praha

Dobrý den.pokud Vás zada bolí po nějaké akivitě tak doporučuji cca 14 klid a teplé obklady.Pokud se budete chtít protáhnou tak jedině za tepla tzn.po nějakém lehkem telesném cvičení.dávejte pozor na prochladnutí.Vaše tělo po nemoci potřebuje ješte trošiču se zotavit.Kyby Vás bolest stále pronásledovala tak mě kontaktujte a já Vás telefonicky navedu.Po nemoci je vždycky tělo náchylnější na urazy.pokud by se po teplych obkladech Váš stav zhoršoval tak to přerušte.Děkuji Hubinka

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.