Je rekonstrukce POP a páska spolehlivá?

2 Počet odpovědí:
Dobrý den.Mám indikovánu rekonstrukci POP,a antistresovou suburetrální pásku.Co to vlastně bude,jak se to dělá,délka operace,kdy mohu vstát,jaké je riziko?Mám tam už přestřiženou TVT pásku,byla nefunkční.
Děkuji .
Dobrý den, toto je vysoce specializovaný dotaz, na který nedokážu řádně odpovědět, protože nedělám urogynekologii v nemocnici. Jako tip pro informace vám doporučím primáře gynekologie Rakovník, který toto dělá a velmi ochotný. MUDr. Radek Poláček. A kontakt na jeho oddělení - na něj- najdete na internetu či na facebooku. S pozdravem Inkov