Je možná náprava pomocí fyzioterapie?

Dobrý den, zhruba rok při delší chůzi začne bolest na vnitřní straně nohy od kolene až pod kotník /pod kotníkem intenzivně/. Následně někdy jakoby znecitlivěl 3. a 4. prst. Absolvovala jsem různé rehabilitace, bezúspěšně. Ani v lázních při individuální rehabilitaci nebyl výsledek žádný. Neurolog vyloučil neurologickou příčinu. Řadu let mám celkově potíže s páteří, prodělán zánět míchy. Na návrh ortopeda artroskopie kolene. Prasklý meniskus.
Zhruba od dubna nemohu nohu v horizontální poloze zcela natáhnout,což i po operaci přetrvává, pod kotníkem cítím stále bolest. Zatím jsem nemohla absolvovat delší chůzi.
Děkuji předem za odpověď.

Mgr. Marcin Reutt
Mgr. Marcin Reutt Fyzioterapeut Praha
Dobrý den.
Podle Vašeho popisu se mi zdá, že máme tam dvě odlišný věci - jednou v oblasti lytka, druhou po OP kolene. Nejsou to uplně nové problémy, ale si momentálně myslím, že mělo by se to dát opravit. Více detailů budu Vám schopen říct až na první návštěvě. S pozdravem, Marcin Reutt, PT, MT
 Jan Calta
Jan Calta Fyzioterapeut, Internista Praha
Bohužel bez zjištění etiologie stavu nelze dát jednoznačnou odpověď. Doporučuji vyšetření odborníkem na myoskeletální medicínu.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku

Potřebujeme údaje o vašem umístění, abychom mohli vaši otázku poslat nejlepším odborníkům