Dobrý den, zhruba rok při delší chůzi začne bolest na vnitřní straně nohy od kolene až pod kotník /pod kotníkem intenzivně/. Následně někdy jakoby znecitlivěl 3. a 4. prst. Absolvovala jsem různé rehabilitace, bezúspěšně. Ani v lázních při individuální rehabilitaci nebyl výsledek žádný. Neurolog vyloučil neurologickou příčinu. Řadu let mám celkově potíže s páteří, prodělán zánět míchy. Na návrh ortopeda artroskopie kolene. Prasklý meniskus.
Zhruba od dubna nemohu nohu v horizontální poloze zcela natáhnout,což i po operaci přetrvává, pod kotníkem cítím stále bolest. Zatím jsem nemohla absolvovat delší chůzi.
Děkuji předem za odpověď.
Mgr. Marcin Reutt
Mgr. Marcin Reutt
Fyzioterapeut
Praha
Dobrý den.
Podle Vašeho popisu se mi zdá, že máme tam dvě odlišný věci - jednou v oblasti lytka, druhou po OP kolene. Nejsou to uplně nové problémy, ale si momentálně myslím, že mělo by se to dát opravit. Více detailů budu Vám schopen říct až na první návštěvě. S pozdravem, Marcin Reutt, PT, MT

Jan Calta
Jan Calta
Fyzioterapeut, Internista
Praha
Bohužel bez zjištění etiologie stavu nelze dát jednoznačnou odpověď. Doporučuji vyšetření odborníkem na myoskeletální medicínu.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.