je mi ještě pomoci?

1 Počet odpovědí:
dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je mi ještě pomoci , začalo to koncem druháku ve škole problémy na praxi s mistrovou pak začaly časté nevolnosti deprese strach chodit do školy na praxi pořád mi bylo špatně myslela jsem že když dokončím školu že to přejde že se to urovna ale ono to ani nepovolilo nastoupila jsem pred mesicem do práce kde to nezvládám na tři směny, naskytlo se mi něco jiného proto jsem se rozhodla tu stávající práci ukoncit a začít dělat lepší práci jen na jednu směnu jen se bojím, že se to nezpraví že pořád budu celou noc vzhuru strachy že mi pořád bude zle že prostě se nic nezmění ..... nevíte co s tím ? :(
Dobrý den. Nemusíte mít obavy, jistě je Vám pomoci, pokud sama budete chtít. Doporučila bych vyhledat odbornou pomoc psychologa. Patrně se jedná o úzkost. Je to nepříjemný stav, napětí, ale nemusí Vás provázet po celý život, pokud budete ochotna na svých obavách pracovat, aby Vás nemusely trápit. Přeji hodně sil a odvahy k rozhodnutí vyhledat psychologa, který Vám může pomoci najít cestu životem a k sobě tak, abyste byla spokojená.