Jaké sporty doporučujete?

3 Počet odpovědí:
K jakým sportům je tedy vhodné děti směrovat? Lezení po stěně, plavání, karate... Co si myslíte o gymnastice? Děkuji.
Dobrý den, děkuji za dotaz. Obecně vzato je dobré, pokud se děti všestranně pohybují. Ideální je vždy sport kompenzovat dalším sportem - ve smyslu lezení po stěně/plavání atd. Gymnastika jako sport vede ke zpevnění a zároveň zpružnění těla. Pěstuje výbušnou i statickou sílu a plně zatěžuje všechny svaly těla. Je vhodná jako součást všeobecné sportovní/pohybové průpravy. S pozdravem Švarcová