Jak se zbavit nehtové plísně?

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, před více jak deseti lety jsem měla úraz na palci u nohy, musel mi být stržen nehet a dostala se mi tam plíseň. Od té doby se léčím, vyzkoušela jsem spoustu volně prodejných přípravků, navštívila několik lékařů, užívala opakovaně léky, ale bez úspěchu. Naopak se mi plíseň rozšířila na druhý palec, nehty mne občas bolí. Za celou dobu mi nikdo neudělal kultivaci, aby byl zjištěn druh plísně a vhodná léčba. Mám velké obavy, abych o nehty nepřišla. Prosím Vás o radu. Děkuji.
dobrý den,

každý případ onemocnění nehtovou plísní se liší. Proto dopor. znovu navštívit lékaře a požádat jej, at Vás odešle k provedení vyšetření plísně kultivací nebo pokud může a umí to- nabere vzorek nehtu sám. S pozdravem M.Junášek