Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám permanentně negativní myšlení, za vším hledám nejčernější scénář. Mám přítele,se kterým jsem šťastná, ale v podstatě se stejně furt trápím a užírám, ačkoliv mi nedává sebemenší známky toho, že by to co si já myslím, to špatné, mělo naplnit. Toto myšlení mne dokáže někdy vyvézt tak z míry, že si dokážu věci v hlavě otočit špatným směrem. Co byste navrhovala? Děkuji
Iveta Klečková
Iveta Klečková
psycholog, psychoterapeut
Praha
Dobrý den, bylo by prima, kdybyste zašla k psychologovi na osobní konzultaci. Na základě toho se může teprve určit o co se jedná. Mám od Vás příliš málo informací, abych mohla napsat více (takto mi napadá, zda se trápíte kvůli žárlivosti nebo zda máte již takové negativní myšelní delší čas nebo zda jste celkově smutná). Víte o tom jenom vy nebo to pozoruje i okolí? A co na to říká Váš přítel? Pokud Vás Vaše myšlení trápí, má smysl s tím něco dělat :) Mnoho štěstí. IK

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2019 - Najděte si lékaře a objednejte se