Jak dal po umrti miminka

1 Počet odpovědí:
Dobry den, na internetu jsem nasla diplomovou praci na tema Psychosocialni intervence u zen s perinatalni ztratou. Rada jsem si ji precetla a seznamila se s reakcemi dotazovanych zen. Nasla jsem jako autorku zrejme Vas? Ja jsem sama porodila pred 5 tydny mrtveho syna Vitka v 35+5tt pro nahle odlouceni placenty (bohuzel bez krvaceni). Snazim se nyni nejak prezivat a hledat cestu dal. Jednalo se o tehotenstvi po ivf (nemam vejcovody po 2mimodeloznich tehotenstvi), takze bych si rada ujasnila, zda vubec zkouset dalsi oplodneni. Je mi jasne, ze pokud ano, musim byt na tom lepe psychicky pripravena nez loni v kvetnu. Strach, ze "to nedopadne", me totiz provazel cele tehotenstvi. Rada bych tedy zjistila, zda nabizite konzultace i na toto tema a to i v Praze? Jsem totiz z Kolina. Dekuji
Dobrý den, vaše ztráta mne moc mrzí. Našla jste mne správně, ale aktuálně bohužel v Praze praxi neprovozuji. Mohla bych vám nicméně doporučit kolegyni, psychoterapeutku, která s podobnou tematikou pracuje a má kapacitu na nové klienty. Mgr. Lucie Kašová (Praha 6), kontakt 603_534_498, kolegyně bohužel nepracuje na pojišťovnu, jedná se o péči hrazenou přímo. Přeji vám hodně sil a nalezení dobré podpory. KB