Hluchota při píchání uší

3 Počet odpovědí:
Dobrý den moc Vás tím to prosím o pomoc a a zároveň radu mám tříletou dceru a od prosince 2015 do dnešního dne měla 5krát píchnuté uši už jsme z toho zoufalý máme strach aby nám dcera neohluchla a hlavně se nehledá příčina toho proč se to stále opakuje a tak by mne zajímalo je to normální?slyšeli jsme na Vás jen samé dobré reference a proto se přímo obracím na Vás o radu případnou pomoc bylo nám řečeno že dcera musí být zdravá aby jí vyšetřili ale když pořád zdravá není jak je možné to řešit?děkuji moc s pozdravem Řehořková
Dobrý den, jako prvotní příčina potíží je zvětšená adenoidní vegetace, je třeba však dceru
vyšetřit a vyloučit ev. jinou příčinu. Objednejte se do mé ordinace
Zdraví a přeje hezký den MUDr. Pavel Ovísek