gestagenní antikoncepce

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,

moc všem děkuji za názor, konečně jsem se dozvěděla, že gestagenní antikoncepce může mít na můj problém vliv, takže v nejbližší době jí vysadím a budu doufat, že vlasy nebudou padat ještě ve větší míře a po čase se vrátí stav do původního před nasazením antikoncepce.
Mohu se jen ještě zeptat, když mi půlka vlasů co jsem kdy měla vypadala, je možné že mi už nikdy nenarostou? Raší mi stále nové malé vlásky ale jak už jsem psala výše, i ty malé padají, takže nemají šanci dorůst do původní délky a bojím se aby takhle častým vypadáváním v brzkém stádiu ty kořínky nějakým způsobem neodumřeli :-/
Děkuji za odpověď.
To si nemyslím, že by nenarosly, protože alopécie je u žen velmi, velmi vzácná v mladém věku. Jen je otázka, jak dlouho to bude trvat.
S pozdravem Inkov