Dvouletá dcerka

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám dcerku které budou v květnu dva roky. Máme problém, nechá si čistit jen spodní zuby. Nevím zda ji horni bolí, protoze tam ji ještě lezou...zkousim všechno možné, ale nenechá se. Navic na dvou předních zoubkach ma bílé fleky, nejspíš zubní kámen. Takze potřebujeme poradit jak na to atd. Hledám zubaře, a na Vás jsem našla velice dobré recenze. Tak má otazka zni zda berete tak malé děti, a zda vůbec máte volno. Dekuji hezký den:)
Dobrý den,
na čištění zoubků u tak malého dítětě Vám mohu doporučit místo klasického kartáčku návlek na prst, pokud ho již nepoužíváte.
Co se týče bílých fleků, určitě to není zubní kámen (na to je moc malá), ale nejspíše je to usazený fluor.
Ke stálé péči o Vaši dcerku Vám mohu doporučit naší druhou zubní ordinaci na adrese Roškotova 1717/2 (poliklinika Zelený pruh).
Hezký den.