Dotaz na těhotenstvi

1 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore,
potřebovala bych znát názor jiného doktora. Byla jsem 29.2. na transfér dvou 5ti denních embryjí 18.3. jsem byla na ultrazvuk a byla tam jedna bublinka s gestačním váčkem o velikosti 5,52mm. 19.3. večer jsem začla krvácet a byly tam i dost velké kousky krve počítala jsem s tím že je to potrat jenže v neděli už ani kapka krve jen lehké špinění. Včera jsem byla u dr. a na ultrazvuku bylo stále gestační váček ale už s velikosti 7,16mm. Byla jsem 5+2tt takže na srdíčko bylo brzy. Ale můj dotaz je možné že odešlo to embryjko co se neuchytilo a nešlo na utz v pátek vidět?Popřípadě co to molo být? Předem moc děkuji za odpověď Martina
omlouvám se,ale tento dotaz se ke mě dostal až nyní v prosinci,tak doufám,že už je to vše pořešené vaněk