Během rehabilitace po mozkové mrtvici jsem měla perličku koupel a začala jsem mít strašně silný výrok. Dali mi v Chuchelne canesten,ale vůbec nezabral,potíže přetrvávají a jsou horší.Děkují
Doc. MUDr. Peter Koliba
Doc. MUDr. Peter Koliba
Gynekolog, Porodní asistentka
Ostrava
Dobrý den, po diagnostiku příčin výtoku je nutné gynekologické vyšetření, případně s odběrem kultivace. Ordinace Canestenu "naslepo" není správný postup. Pravděpodobně se u vás jedná o bakteriální infekci, ale bez gynekologického vyšetření opravdu nejde stanovit diagnózu. Proto doporučuji kontrolní vyšetření u gynekologa a cílenou léčbu.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.