Dotaz a vysvetleni popsaneho problemu

1 Počet odpovědí:
Dobry den uz radu let se lecim s pomerne tezkymi problemi s pateri ktere se postupem casu zhorsuji. Mam ve sprave z magneticke rezonance napsano:V etazi C6/7 cirkul.protruze disku sagit.rozmer paterniho kanalu 10mm.bez ovlivneni neurol.struktur. Nekde v pateri je nekolik Schmarl. uzlu.V etazi TH6/7 snizeni disku s lehkou konkavitou na predni okraje michy. V etazich Th7/8 snizeni plotenky a jeji extruze disku paramedialne v pravo 4mm do patř.kanalu tez s utlakem mýchy.Th8/9 a Th9/10 osteochondroza a medialni protruze disku zasahujici 3-4mm do paterniho kanalu s konkavitou predniho okraje mich. Bohuzel mi tyto informace nikdo nevysvetlil a momentalne se me snazi presvedcit ze mi nic neni. A ja se uz temer nemohu hnout.A to mi kdysi byl nabyzen invalidni vozik a to mi jeste zdaleka nebylo vse vyse popsane.
Bohuzel jsem v miste sveho bydlisne nenasla nikoho kdo by mne posloufam a obektivne rekl co mi je.A tak vas prosim alespon o vysvetleni dane spravy.Jsem z Jihlavy.
Dekuji za vse
Omlouvám se, ale věci jsou vytrženy z kontextu a vyjádření se k nim bez souvislostí a vyšetření pacienta, považuji za nesprávné a nemedicínské.
Děkuji za pochopení.
Ráda Vás přijmu s dosavadní dokumentací a souč. objektivním klinickým stavem.