Dzień dobry,<br /> <br /> Panie Marcinie, dowiedziałam się o panu z polecenia przez Polaków na grupie Polaków w Pradze na Facebooku. Szukam lekarza, który zdiagnozowałby mój problem z kolanem - od pewnego czasu przy zginaniu towarzyszy mi ostry ból, mimo początkowego stosowania maści, ból zmniejszył się, lecz nie przeszedł.<br /> <br /> Chciałabym się dowiedzieć, czy jest możliwość umówienia się na wizytę. Posiadam skierowanie od lekarza rodzinnego oraz kartę VZP.<br /> <br /> Dziękuję i pozdrawiam,<br /> Dominika
Mgr. Marcin Reutt
Mgr. Marcin Reutt Fyzioterapeut Praha
Dzień dobry.
Oczywiście, zapraszam serdecznie - wszystkie szczegóły dotyczące wizyt znajdzie Pani naojej stronie www.
Jeśli to byłby problem, to proszę o email (też na stronie), i tak dogadamy szczegóły.
Chciałbym tylko zaznaczyć, że nie współpracuję z ubezpieczycielami, co oznacza, że wizyty są płatne wg cennika na stronie.
Zapraszam i pozdrawiam,
Marcin Reutt, PT, MT

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku