Dobrý večer, v srpnu 2018 mi do oka napadala izolace z trubek. Od té doby mě oko pořád bolí, lékaři mi několikrát z toho oka něco vytahovali, naposledy 6.2.2019. Brala jsem dlouhodobě antibiotika Deoximykoin, kapala jsem si co hodinu umělé slzy a další antibiotikové kapky. Nic mi nepomáhá. Často mi z toho oka teče hnis, všechny kapky mě dráždí a štípou. Dle lékaře mám zánět víček a suché oko. Chodím do Vsetínské nemocnice, ale bohužel ale poslední doktorka Válková, která tam zůstala mě odbyla a nezajímala se o mé potíže. Můžete mi, prosím, poradit?
Děkuji
v tomto případě Vám nemohu doporučit nic jiného než abyste se pokusila najít jiného lékaře, který by se Vám dle Vašich slov věnoval více.
Přeji hezký den

Dobrý den, nelze poradit nic jiného, než si najít očního lékaře, který bude jednak dosti zkušený a druhak získáte k němu důvěru, takového, který bude Vaše potíže aktivně a se zájmem řešit.
Dobrý den, pokud máte zájem, můžete se objednat na naši kliniku.