Dobrý večer, v srpnu 2018 mi do oka napadala izolace z trubek. Od té doby mě oko pořád bolí, lékaři

3 Počet odpovědí:
Dobrý večer, v srpnu 2018 mi do oka napadala izolace z trubek. Od té doby mě oko pořád bolí, lékaři mi několikrát z toho oka něco vytahovali, naposledy 6.2.2019. Brala jsem dlouhodobě antibiotika Deoximykoin, kapala jsem si co hodinu umělé slzy a další antibiotikové kapky. Nic mi nepomáhá. Často mi z toho oka teče hnis, všechny kapky mě dráždí a štípou. Dle lékaře mám zánět víček a suché oko. Chodím do Vsetínské nemocnice, ale bohužel ale poslední doktorka Válková, která tam zůstala mě odbyla a nezajímala se o mé potíže. Můžete mi, prosím, poradit?
Děkuji
Dobrý den,
v tomto případě Vám nemohu doporučit nic jiného než abyste se pokusila najít jiného lékaře, který by se Vám dle Vašich slov věnoval více.
Přeji hezký den