Dobrý den. Zhruba před měsícem mi byla diagnstikována neobvyklá choroba " Myasthenia gravis " a zač

1 Počet odpovědí:
Dobrý den.
Zhruba před měsícem mi byla diagnstikována neobvyklá choroba " Myasthenia gravis " a začal jsem být léčen,ale jsem hypertronik a s vysokým tlakem se léčím již dlouhou řadu let.Je 72 let.Do začátku léčby tohoto nervového onemocnění jsem neměl téměř žádné potíže.Nyní se však / asi před třemi týdny / postupně neustále zhoršuje srdeční rytmus,časté vynechávání a velmi časté bušení srdce,údajně způsobené nevhodnou skladbou léků.Nicméně nikdo vhodné složení neřeší a bojím se,že zanedlouho už ani řešit nebude potřeba.Léky:Mestinon60mg/ 3x1/2 / Triplixam / 1x / Helicid /1x /Godasal /1x / Prednison /1x3 /.Byl vysazen BB Sectral,ale nebyl ničím nahrazen a situace mi připadá kritická.Máte řešení prosím??
Dobrý den, toto přes internet řešit nelze, obraťte se na lékaře osobně.