Dobrý den, začala jsem brát antikoncepci po prvé. Jenže jsem si ji nevzala v první den menstruace al

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, začala jsem brát antikoncepci po prvé. Jenže jsem si ji nevzala v první den menstruace ale asi týden po. Už jsem vzala třetí prášek .. jak postupovat dál? Mam přerušit a počkat nebo brát dál? Děkuji
Dobry den - samozrejme jste udelala chybu- muze se stat to, ze budete mit problem se špiněním nebo krvácením , dalsi moznosti je selhání antikoncepce. Pokud byste mela problem s krvácením musela byste antikoncepci vysadit a bud nechat cyklus odkrvacet coz ale muze byt i dlouho nebo cyklus zastavit napr norethisteronem. V pripade potizi doporucuji navstivit sveho gynekologa a priste si davat pozor na to, jak leky užívat. S pozdravem
MUDr. Ludek Fiala, MBA