Dobrý den. Vzadu na krku se už asi přes 4 měsíce nachází tvrdší, nepohyblivá, cca 1-1,5 cm malá boul

1 Počet odpovědí:
Dobrý den. Vzadu na krku se už asi přes 4 měsíce nachází tvrdší, nepohyblivá, cca 1-1,5 cm malá boulička. Nijak právě nebolí. Poslední dny je menší. V minulosti se také občas zmenšila, pak byla zase větší. Může se jednat o uzlinku, popř. je fyziologická?
Může jít také o uzlinky, pokud jsou všude po těle malinkaté pohyblivé tvrdší bouličky? od 0,3-0,8 cm. Jsou v podkoží břicha, podpaží, předloktí, hodně stehna, pas, atd. Jsem obézní, tudíž to budou spíše tukové bouličky? nebo můžeš jít o o uzlinky? Nijak nejsou vidět, nebolí, nevadí, jsou již dlouho. Může jít i o lipomatózu? Ta se ale projevuje spíše velkými boulemi, je to tak? Mockrát děkuji za odpověď.
Jde o uzlinku,což je normální,žádná rakovina.Dr Stehlík J.