Dobrý den,ve středu při nástupu do prace, když jsem si zašel na kuřárnu před začátkem pracovní doby

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,ve středu při nástupu do prace, když jsem si zašel na kuřárnu před začátkem pracovní doby která je v arealu,mne bodla do včela nebo vosa do litka,kdy do včerejšího dne jsem si myslel že jsem žihadlo vytáhl celé ale včera večer jsem zjistil že mi tam kousek zůstal a tak mi to natikalo.Volal jsem do práce s tím že bych potreboval dovolenou jeden den na zotaveni,pac jsem ty dva dny ještě s tím kouskem v litku odpracoval.Oznámili mi že chtějí potvrzení od lekare,atak jsem zavolal svému lékaři kdy sem ho obeznámil co se mi přihodilo,s tim že potřebuju nejake potvrzení ale s timze nemohu se tam dostavit protože mi opuchla noha a tezko se mi chodi,ale žihadlo už v noze par hodin nemam,po domluvě s ním,nemusím proto k němu se dostavovat pac by mi řekl ať dělám to co už dělám a to ledovat,pít kalcium např v tabletě a mazat fenistilem,a tak se chci zeptat co podle tohodle pripadu mne ceka,den neplacené dovolené nebo jde jiná možnost aby mi lékař potvrdil to kvůli čemu jsem nepřišel do práce ještě kdys jsem kontaktoval firmu a vedoucí kteří o me nešťastné náhodě věděly protože,mne osetrovaly.dekuji
Dobrý den,
obraťte se prosím na odborníky, teď píšete sestřičkám
v terénu.

S pozdravem
Altmannová