Dobrý den, v posledních dvou měsících se mi čím dál častěji objevují bolesti hlavy. Nejprve to bylo

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
v posledních dvou měsících se mi čím dál častěji objevují bolesti hlavy. Nejprve to bylo 1 - 2 týdně. Nyní hlavu cítím v menší či větší míře ještě častěji. Mám sedavé zaměstnání. Jsou dny, kdy prosedím u PC i 11 hodin. Bolest se objevuje prakticky výlučně při práci. Přijde mi, že bolest cítím spíše v zadní části hlavy (v zátylku). Bolest není příliš palčivá. Napadlo mě, že by to mohlo být od krční páteře, nebo zhoršením zraku. Byl jsem na masáži šíje, ale stav se nezlepšil. Na očním jsem byl cca před 4 lety a odešel jsem bez nutnosti brýlí. Budu rád, když dostanu nějaká vodítka, na koho se obrátit v první řadě.
Je mi 29 let, muž, nikdy jsem neměl žádná vážná onemocnění; zaměstnání se snažím kompenzovat zhruba 2-3 týdně sportem.
Předem děkuji za nápovědu
Dobrý den, obraťte se na zkušeného očního lékaře k pečlivému vyšetření refrakce /stavu Vašich dioptrií/. A při bolestech hlavy je také potřeba neurologické vyšetření. Podotýkám, že 11 hodin u počítače denně není v souladu se zdravým životním stylem, omezte to.