Dobrý den, už přes rok mě trápí akné na obličeji. Je mi 22 let a přes půl roku jsem ho léčila na de

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
už přes rok mě trápí akné na obličeji. Je mi 22 let a přes půl roku jsem ho léčila na dermatologii, avšak paní doktorka prohlásila, že už mi nemá co dát, protože všechno vyzkoušela. Brala jsem různá antibiotika a mastičky typu Rozex, Locoid apod. Přestala jsem pít kávu, jíst smažené, cukr, ostré, pečivo, tučné a alkohol nepiju vůbec. Mám pocit, že po nějakém jídle zrudnu hodně v obličeji a cítím že je vařící. Je to psychicky nepříjemné a kolikrát raději nechodím ven. Vůbec se nemaluji a obličej čistím Biodermou Sensibio 2x denně. Občas používám krém Lipobase. Posledních 8 měsíců je pleť jen horší a převažuje akné s červenými fleky které sami někdy více zrudnou. Na čele je krupička. Doma mám jen psa avšak s tím bydlím už od mala takže si myslím, že to nebude tím. Beru léky na alergii (zkřížená alergie na břízu a trávy) Tamalis. A pravidelně cvičím avšak mám pocit, že nic nepomáhá. Nerada bych s tím žila do konce svého života. Občas se dost stresuji, ale snažím se dělat všechno možné. Čistím si tělo Ostropestřcem a různými čaji s citrónem. Pleť se někdy i hodně mastí a občas i svědí. Prosím o jakoukoliv pomoc, vyzkoušela jsem opravdu všechno a nevěřím, že v dnešní době neexistuje lék, který by mi mohl pomoci.
Objednejte se k jinému dermatologovi.