Dobrý den, trpím androgenní alopecií dle Centra zdravé vlasy v nemocnici FNKV. Endokrinologické vyše

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, trpím androgenní alopecií dle Centra zdravé vlasy v nemocnici FNKV. Endokrinologické vyšetření v pořádku, veškeré hormony v normě. Gynekologické vyšetření - mírný nález na vaječníkách, který by se prý mohl rozvinout Syndrom Polycystických Ovárií, výtok čiré tekutiny z prsu (dnes již méně, začalo to před pěti lety a objem byl větší), ale žádný jednoznačný nález. Doktor mluvil o jakémsi řetízkování folikulů na vaječníkách. Byla mi nasazena HA. Ohledně vlasů jsem měla užívat Belohair, či Neocapil + vitamíny na podporu, kofeinový šampon, ale mám z nich velmi silnou alergii. Musela jsem mít přes dva měsíce pauzu od veškerých vodiček atd. Doktorka mi poradila nasadit zpět léčbu, která trvá cca týden. Bohužel mám podrážděné oči, bolí mě hlava a cítím únavu. Svědí mě hodně kůže v místě aplikace, to ani nedodržuji správné dávkování - pouze 4x stříknutí. Popravdě, paní doktorka mě vždy dost odbyla a řekla, že jiná šance není. Na poslední návštěvě mi doporučila jinou vodičku, nevím přesně teď název, která by mohla zabrat a tvrdila, že to tedy rozhodně je od těch vaječníků, nějak jsme si neporozuměli, oběhlo hodně měsíců a u mě nenastalo zlepšení žádné. Vlasy mi vypadly ještě více. Chtěla bych se zeptat, zda byste mi poradili, co s tím? Mockrát předem děkuji, LP.
Dobrý den,prosím o doplnění informace kolik je vám let a jaká je situace v rodině ohledně vlasů. Předpokládám,že jste byla vyšetřena na tzv.fokusy, v oblasti zubní,krční,nosní ?! Event doplňte.. Prostředky,které jste dostala, mohou vyvolávat podráždění pokožky,kteréje žádoucí..s pozdravem MUDr.Hana Pertlová