Dobrý den, s největší pravděpodobností mám bakteriální vaginózu. (Vyšel mi pozitivní canetest, přízn

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, s největší pravděpodobností mám bakteriální vaginózu. (Vyšel mi pozitivní canetest, příznaky sedí, bez nepříjemných pocitů svědění.) Pravděpodobně víc měsíců, jelikož se mi zprvu zdálo že jsem divně cítit ale nic jiného jsem nepozorovala tak jsem myslela že to může být jen přechodné třeba hormony nebo stresem. Před víc jak měsícem se zápach zhoršil a chtěla jsem se objednat na svojí gynekologii, bylo mi řečeno, že se to sfoukne při pravidelné roční prohlídce v půlce července, nechtělo se mi čekat tak dlouho a na moje naléhání mi na dálku předepsali polygynax na šest dní. Poctivě jsem ho dobrala a pozorovala zlepšení, hned po dobrání jsem si zaváděla laktobacily. Přesto asi po třech dnech se mi vrátil zapáchající výtok a přijde mi to ještě horší. Nechce se mi čekat ještě dva týdny na vyšetření, nicméně nevím jestli je možné s tímto problémem jít na gynekologickou pohotovost a nebo jestli nevyměnit lékaře. Nelíbí se mi že mě nechají takovou dobu s takovým problémem. Momentálně má moje doktorka dokonce dovolenou takže dovolat se tam není možné. Prosím o radu, jestli nejde o nic závažného a mám to tedy vydržet nebo jít na pohotovost. Děkuji
Dobrý den
s největší pravděpodobností to bude skutečně vaginoza. potřebujete součssně vaginální i perorální léčbu a orální tasbletu i pro partnera- vzhledem k recidivě si to vájemně přenášite "ping-pong". Vaše p.doktorka by měla mít zástup , nejdená se o nic závažného, nicméně obvykle je zápoach vysoce
obtěžující

zdravím