Dobrý den ročnímu synovi (12kg) jsem podala 1.25 ml stoptusinu na kašel po asi 30 min mu byla podána

4 Počet odpovědí:
Dobrý den ročnímu synovi (12kg) jsem podala 1.25 ml stoptusinu na kašel po asi 30 min mu byla podána 2,5ml stejného léku, můžou se dostavit nějaké problémy. Zkoušeli jsme vyvolat zvracení ale nepovedlo se. Děkuji
Ne nemusite se bat. Ta davka neni toxicka, zvraceni nemusite vyvolavat, doprucovak bych hi nechat ten den bez medikace’ dalsi den muze pouzivat beznou davku Stoptussinu.
S pozdravem