Dobrý den, prosím Vás zde o radu.. 3.9.19 mi trhali zub vlevo šestku nahoře. Došlo k oroantrální kom

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, prosím Vás zde o radu.. 3.9.19 mi trhali zub vlevo šestku nahoře. Došlo k oroantrální komunikaci a za 10 dní jsem skončil na pohotovosti na ORL..kde mi zjistili na RTG zánět levé vedlejší dutiny. Lékař provedl punkci a nasadil ATB Augmentin + Entizol..potíže však neustaly a proto mi následně ještě lékař předepsal Ciplox na 10 dní (2 balení). Potíže i tak se nelepšily..proto mě doktor poslal ještě na CT dutin a tam nic není. Přitom potíže jsou pořád (bolesti za okem, za nosem, v čele). Všechny ATB jsem poctivě dobral..i stomatochirurg dodatečně ránu po vytržení zubu zašil, teploty již nemám. Lékař předepsal Mommox a dál už nic. Ale není mi pořád dobře..jakoby na mě pořád něco lezlo..a hlavně tedy ty bolesti. Poradíte mi zde prosím co mám dělat? Děkuji předem za laskavou odpověď
Vážený pane,
takto na dálku nelze jednoznačně odpovědět na Vaši otázku, ale doporučil bych ještě neurologické vyšetření.
S pozdravem
MUDr. Pavel Ovísek