Dobrý den, prosím o doporučení, protože se mi nechce čekat, až se moje problémy zhorší ještě víc. Mě

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, prosím o doporučení, protože se mi nechce čekat, až se moje problémy zhorší ještě víc. Měla jsem už po třetí v průběhu 10 let Boreliozu od klíštěte. Naposledy v létě 2017, přeléčeno antibiotika Doxybene . V krátké době po dobrání antibiotik mě postupně začaly bolet klouby - kotníky, kolena a zápěstí. Proto v 12/2017 znovu antibiotika na přeléčení Boreliozy. A opakuje se to stejné...po dokončení léčby za asi 3 týdny znovu postupně nástup bolestí kloubů. Po kontrolních odběrech krve zjistila paní doktorka, že borelie je vyléčena, ale zůstalo nejspíš revma ??? Volala jsem na revmatologii, abych se objednala na vyšetření, ale mají termíny až na srpen.
A to mě dost vyděsilo...za poslední 3 týdny se mi problémy s klouby totiž hodně zhoršily ...mám oteklé klouby na kotnících, klouby na zápěstí a u kořene palců ruky, zduřelé šlachy na zápěstí, brní mi v klidu přes den i v noci prsty na rukách a brnění postupuje až k loktům, i na prstech nohou a postupně až ke kolenům, mám problémy do schodů, ze schodů...
Neporadíte mi, prosím, nějaký lék nebo mazání nebo koupel nebo úpravu stravy, cokoliv, která by mi potíže s klouby zmírnila, abych vůbec do prvního vyšetření na revmatologii vydržela a nepojídala jen tabletky od bolesti. Moc děkuji.
Z běžně dostupných možností lze doporučit některých z antirevmatických gelů na bolestivé klouby. Ideálně ráno a večer. Preparát poradí lékárník. Event. další léky až podle revmatologického vyšetření