Dobry den prosim marodim od 1.3.a do ted trpim velkymi bolestmi hlavy na cele spanky a horni cast hl

3 Počet odpovědí:
Dobry den prosim marodim od 1.3.a do ted trpim velkymi bolestmi hlavy na cele spanky a horni cast hlavy cely den leky nezabiraji a v sobotu jsem byla na pohotovosti dali mi injekci a sebou dva prasky.Ted se snazim objednat na neurologii aby mi pomohli.Cim by to mohlo byt?Dekuji vam moc
Dobrý den,
dlouhotrvající bolesti hlavy mohou mít velmi různorodé příčiny a bez provedení alespoň základních vyšetření včetně zobrazovacích metod není možné tyto příčiny vyjmenovávat. Doporučuji Vám navštívit především Vašeho praktického lékaře a s ním konzultovat další postup.
Přeji hezký den.