Dobrý den. Projevuje se zánět oka i občasným pálením? Trvá to asi už 3 týdny, ale nenosí se brýle, t

1 Počet odpovědí:
Dobrý den. Projevuje se zánět oka i občasným pálením? Trvá to asi už 3 týdny, ale nenosí se brýle, tak zda to není kvůli tomu. Při začnutí nošení, mírně to odeznělo. Také jsou spodní víčka na vnitřní straně červená, to jest ale asi běžné a to samé také je na oku pár červených žilek což souvisí s občasným mírným zčervenáním. Jsou toto projevy zánětu? Při mnutí okou to hodně mírně pálí a oči jsou občas jako kdyby unavená a kolikrát je se musí zavírat když fouká vítr nebo začnou mírně pálit a musí se je přivírat, to se ale po nošení brýlí mírně zlepšilo. Pokud by ale již byl už zánět 3 týdny, tak by se to asi zhoršovalo, ne? tudíž o zánět spíše nepůjde? Může kvůli zánětu dojít ke slepotě? Děkuji moc.
Dobrý den, Vaše potíže mohou mít nejrůznější příčiny, například astenopie při nenošení brýlí, syndrom suchého oka, zánět různého druhu a jiné. Na dálku to nelze posoudit..Nutno navštívit očního lékaře.