Dobrý den, přítelkyně má očního lékaře v olomouci, ale nemůže se mu +-14 dní dovolat, bolí ji oko, k

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, přítelkyně má očního lékaře v olomouci, ale nemůže se mu +-14 dní dovolat, bolí ji oko, když byla na vyšetření v nemocnici kde pracuje (Brno), nesetkala se s příjemným přístupem, vyšetření proběhlo se závěrem, že pravděpodobně měla v oku krovku nějakého brouka, dostala oční gel, nicméně po týdnu pořád problémy přetrvávají. Při pokusu telefonicky se objednat na pracoviště kde byla vyšetřena, na kontrolu, jí bylo sděleno, že pouze akutní zákroky jsou okamžitě, na zbytek musí čekat. Je zoufalá z toho, že se nemůže dovolat pomoci. Jak postupovat? Četl jsem že objednáváte s cca 2 měsíčním intervalem pro registrované pacienty. Nicméně byl bych nerad kdyby se něco zanedbalo a byl z toho za půl roku velký problém. Děkuji za pochopení nebo radu, Petr K.
Dobrý den, u nás na Oční klinice OFTEX Pardubice je možné akutní ošetření i neregistrovaných pacientů - prosím kontaktujte recepci.