Dobrý den, před dvěma týdny jsem po močení zpozoroval několik kapek krve. Bylo to po intenzivním pohlavním styku s partnerkou. Při dalším močení od té doby jsem nikdy krev nespozoroval, až do dnešního dne. Dneska ráno jsem opět zpozoroval několik kapek krve po močení. Přičemž tentokrát se žádné předešlé pohlavní aktivity neodehrávaly. Celkově má moč klasické zbarvení, močení neštípe. Zvýšené teploty nemám, ani jiné neobvyklé příznaky. Počkal jsem tedy a po hodině při dalším močení byla moč čirá bez sebemenších známek krve. Tuším, že návštěva urologa bude asi nezbytná pro identifikaci problému. O co se může jednat a jak urgentní by měla být návštěva? Teď o svátcích to asi moc volné nebude Děkuji

Praha

Dobrý den, za Vašimi obtížemi může být problém v moč. trubici, který je určitě vhodné dovyšetřit. Pokud míra krvácení je malá a málo častá, lze akceptovat dovyšetření v řádu několika týdnů.

Vsetín

Naprosto souhlasím s kolegou , nicméně vyšetření bych považoval za urgerntní

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz