Dobrý den, před 5 měsíci jsem skákala přes lavičku a zakopla jsem, o roh lavičky jsem si narazila ob

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, před 5 měsíci jsem skákala přes lavičku a zakopla jsem, o roh lavičky jsem si narazila obr holeně na nohou, levá noha vypadala docela v pohodě, ale ta pravá byla celá fialová a jak kdyby se mi srazila krev vevnitř v noze, necitila jsem strany na lýtkach, druhý den co se mi to stalo jsem na nohy namohla ani stoupnout takže jsem ležela, několik dní poté když už jsem mohla chodit tak jsem měla pocit jak kdyby mi v noze praskali vazy strašně mě to bolelo, jenze přítel mi řekl že s tím musím hýbat
Po pár týdnech to přestalo no a do teď mě ty nohy bolí, necítím pořád strany lýtek, na hmet když projedu po holení kosti tak tam je takový dulek, občas mi v prave noze bolestivé boda
Co s tím mám dělat?
Předem děkuji
Dobrý den, každý úraz by zasloužil vyšetření odborným lékařem k vyloučení závažnějších komplikací např. naštípnutí kosti, k čemuž mohlo u Vás dojít. Okostice, která je na holenní kosti blízko kůže je velmi citlivá a protkána cévami. Každý zásad do těla (úraz, operace) vyvolá změny v pohybovém systému (náhradní vzorce pohybu), které mohou přetrvávat, i když zranění je již zhojeno. Doporučuji Vám vyhledat alespoň rehabilitačního lékaře, k vyšetření a navržení léčby (rehabilitace). S pozdravem Dr. Hlaváčová