Dobrý den, před 14. dny jsem měla menstruaci. Avšak teď se mi objevila znovu. Měla jsem ji dva dny a

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, před 14. dny jsem měla menstruaci. Avšak teď se mi objevila znovu. Měla jsem ji dva dny a byla výrazně slabší. Měla bych navštívit lékaře? Mohlo by to signalizovat těhotenství?
Děkuji za odpověď.
DD
pravděpodobně se jedná o ovulační krvácení. Pokud jste předchozí menstruaci měla v termínu a silnou jako obvykle nemusíte se znepokojovat. Pokud by se hned další cyklus objevilo to samé zajděte na vyšetření.
zdravím