Dobrý den, před 14. dny jsem měla menstruaci. Avšak teď se mi objevila znovu. Měla jsem ji dva dny a byla výrazně slabší. Měla bych navštívit lékaře? Mohlo by to signalizovat těhotenství?
Děkuji za odpověď.
DD
pravděpodobně se jedná o ovulační krvácení. Pokud jste předchozí menstruaci měla v termínu a silnou jako obvykle nemusíte se znepokojovat. Pokud by se hned další cyklus objevilo to samé zajděte na vyšetření.
zdravím

patrně jde o ovulační krvácení, pokud poslední menstruace byla normální a v termínu, nemělo by jít o těhotenství. Vyčkal bych příští menstruace. Pokud přijde v očekávaném termínu a bude normální, není třeba se znepokojovat. Bude-li se však krvácení uprostřed cyklu v příštíám cyklu opakovat, byla by návštěva lékaře vhodná.
Souhlasim s kolegou
Pekny den