Dobrý den, právě jsem se týden léčila s vpáčeným bubínkem (sanorinem + prášky) Doktor po tom týdnu ř

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, právě jsem se týden léčila s vpáčeným bubínkem (sanorinem + prášky) Doktor po tom týdnu řekl, že už ty uši mám v pořádku. Jenže já mám stále jakési problémy – v pravém uchu mi třeba 2x denně zaduní (některé dny ale třeba vůbec) v levém občas takové lupnutí, jako kdyby se tam uvolnil tlak. Také mi v těch uších někdy lehce šumí nebo zapíská. Někdy, když ležím, tak slyším v uchu i tep. A jsem přecitlivělá na určité hlasité zvuky, třeba tlesknutí nahlas. A taky jako by se v tom uchu zvuk odrazil. V pravém uchu je to všechno možná horší. Napadl mě tinnitus, ale to mi nějak nejde dohromady s tím občasným zaduněním a lupnutím. Co by mi mohlo být?
nutno vyšetřit.Pokud budou ochranné pomůcky budu v ordinaci
příští týden