Dobrý den, Právě jsem dokončila studia a posledního půl roku jsem víceméně seděla u počítače nebo

5 Počet odpovědí:
Dobrý den,

Právě jsem dokončila studia a posledního půl roku jsem víceméně seděla u počítače nebo při učení. Poslední dobou mám potíže s mravenčením u levé lopatky, bolest mezi lopatkami, občas i ztuhlost krční páteře. Chtěla jsem se zeptat zda je u Vás možná návštěva bez doporučení praktického lékaře a kolik by případně návštěva stála? Potřebovala bych poradit jaké jsou vhodné cviky na zpevnění zádových svalů popřípadně zda se nemůže jednat o skříplý nerv?

Předem děkuji za odpvěď Petra M.
Dobrý den, paní Petro, vypadá to, že máte zablokovaná žebra se staženými svaly...Ke mně se můžete objednat, ale místo na objednání mám až začátkem září. Nemusíte mít doporučení od lékaře. Cena jedné terapie je 800kč.
S pozdravem
Mgr.Šárka Keroušová
Rehabilitace Rovnováha Kladno