Dobrý den, Právě jsem dokončila studia a posledního půl roku jsem víceméně seděla u počítače nebo

Právě jsem dokončila studia a posledního půl roku jsem víceméně seděla u počítače nebo při učení. Poslední dobou mám potíže s mravenčením u levé lopatky, bolest mezi lopatkami, občas i ztuhlost krční páteře. Chtěla jsem se zeptat zda je u Vás možná návštěva bez doporučení praktického lékaře a kolik by případně návštěva stála? Potřebovala bych poradit jaké jsou vhodné cviky na zpevnění zádových svalů popřípadně zda se nemůže jednat o skříplý nerv?

Předem děkuji za odpvěď Petra M.
Dobrý den, paní Petro, vypadá to, že máte zablokovaná žebra se staženými svaly...Ke mně se můžete objednat, ale místo na objednání mám až začátkem září. Nemusíte mít doporučení od lékaře. Cena jedné terapie je 800kč.
S pozdravem
Mgr.Šárka Keroušová
Rehabilitace Rovnováha Kladno

Dobrý den Petro,
jak bylo výše zmíňeno, bude se jednat o zablokovaná žebra a zhoršenou funkci svalů v oblasti lopatek a šíje. Doporučení od lékaře.není třeba.
Volné termíny můžeme nabídnout od příštího týdne.
Cena za ošetření je 700Kč.
S pozdravem, Petra Krtičková
Dobrý den, na diagnóze takto na dálku, jen dle popisu se asi shodneme všechny kolegyně????. Nejspíše se jedná o kombinaci blokád a dysfunkce svalů. Můžeme nabídnout termíny v srpnu a případně pak pravidelná skupinová cvičení pro zdravá záda????. Jde jen o lokalitu, kde bydlíte????. Ceny jsou 800 Kč vstupní terapie a 700 následující. Skupinové cvičení max 5 lidí od 200 Kč. Přeji brzké vyrovnání????!
horní zkřížený syndrom ,blokády C páteře
pozor na panickou ataku /nebo plicní onemocnění,
dnes doporučení k lékaři není potřeba
platí zákon o svobodné volně lékaře
IK
Dobrý den, pravděpodobně se jedná o problém v pohybovém systému související s dlouhodobější polohou těla při učení v kombinaci se stresem.. Než se dostanete na rehabilitaci, tak zkuste zatím masáž zad, např. v kombinaci s kinesiotejpem. Na rehabilitaci k nám žádné doporučení jiného lékaře nepotřebujete, po absolvování vstupního vyšetření u lékaře je rozhodnuto o vhodném rehabilitačním postupu, který by Vás měl zbavit potíží. Vyšetření a rehabilitaci hradí zdravotní pojišťovna, nadstandardní výkony, jako např. masáž, tejpy, atd. již pojišťovny nehradí. S pozdravem, MUDr. K. Šochová, RHB Šenov.