Dobrý den, potřebovala bych poradit. Poslední dobou cca 1-2 měsíce mě bolí kosti a klouby na dotek.

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, potřebovala bych poradit.
Poslední dobou cca 1-2 měsíce mě bolí kosti a klouby na dotek. Nejdříve to byla pažní kost + záda, došla jsem si k maserce, záda bolet přestaly, ale pažní kost ne. Přibližně 5 dní jsem si ruku mazala Voltarenem a bolest postupně ustoupila. Teď jsem si všimla, že mě bolí loketní kloub na zmáčknutí. Všimla jsem si taky, že mě občas poboliva břicho a střídá se průjem. Poslední dobou jsem i docela unavená.
Už jsem z toho na prášky, prosím poraďte mi, mám strach, že je to něco vážnýho.
Vaše potíže vyžadují návštěvu u praktického lékaře, který Vás může dál dle výsledků vyšetření odeslat k odbornému konsiliu. Návštěvu dlouho neodkládejte.
Dr.Danda, Blansko