Dobrý den, posledních cca 14 dní pozoruji, že se mi na dlaních rukou objevily červené tečky, někdy v

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, posledních cca 14 dní pozoruji, že se mi na dlaních rukou objevily červené tečky, někdy více viditelné, někdy méně..Jsou jen vizuální, na pohmat ani ťuk, ale poslední 3 dny se k tomu přidal i nepříjemný pocit při doteku posledních článků prstů.. Nějaké změny nepociťuji, vše je zdá se v pořádku, až na výše popsané. Mám se něčeho obávat a dojít k lékaři, a nebo to jen přejít s tím, že to "přejde" ? Co se týče léků, tak beru Monkastu,
Dobrý den, tím, že půjdete k lékaři nic nepokazíte. Vždy se pak můžete rozhodnout podle toho, co vám lékař sdělí.
Krásný den.