Dobry den posilala jsem na vysetreni moc do laboratore pred operaci jako predoperacni vysetreni. Mel

1 Počet odpovědí:
Dobry den posilala jsem na vysetreni moc do laboratore pred operaci jako predoperacni vysetreni. Mela jsem tam prokazany Erytrocyty (rozmezi co by tam melo byt tam bylo 0-10) ja tam mela 10. Uz jsem tam mela hvezdicku v prostredku.Mam to brat ze uz tam tedy byli prokazane nebo to je jeste v te norme a tedy prokazany nebyly. Mela jsem tesne po menstruaci jeden den,tak jsem i s tim počítala ale spis me zajima zda uz to znamena ze je mam pritomne v moci ci jeste nikoli. Doktorka mi rekla,ze krvinka tam cervena nebyla ani jedna jen leukocyty kterych jsem tam mela asi 80 a rozmezi je 0-20 co by melo byt.Muzete mi prosim napsat jak to tedy je? A muzu se zeptat pri operacnim zakroku (uretrotomie) prohlizi se cela mocova trubice zevnitr a mocovy mechyr pred nariznutim mocove trubice a roztazenim a danim mocove cevky atejne jako u napr.cystoskopie ci nikoli a pouze ji rovnou nariznou a vlozi cevku? byla jsem na zakroku pred tydnem. Chodila jsem casto na wc a obcas mi zustavala v mocove mechyri moc a dlouho jsem mocila a nekdy trvalo chvili nez jsem zacala mocit prerusovane. Mela jsem skoro 4 dny mocovou cevku. Po operaci mam stale problemy jako pred operaci. Myslite,ze se to jeste muze zlepsit? Nebo to nepomohlo. Za 14 dni mam jit na kontrolu. Jaka muze byt pricina zuzene trubice? Cetla jsem ze casto zanet a na ty ja nikdy netrpela. Myslite,ze treba i nador? Prave proto se ptam i na ty krvinky v moci. Zadne jine vysetreni nez kalibraci a ultrazvuk mi nedelali treba cystoskopii,tak jestli treba prohledli cely moc.ustroji pri zakroku nebo se to nedela?Predem dekuji za odpoved
Vážená paní, Vašich dotazů je mnoho, o způsobu Vaší operace, endoskopickém vyšetření atd. se musíte informovat na pracovišti, kde byla provedena,, laboratorní vyšetření, která popisujete jsou pouze orientační a nejspíše souvisejí s provedeným zákrokem. Rakonvalescence trvá nějakou dobu, takže nebuďte netrpělivá, výsledky těchto zákroků bývají velice příznivé.
Zdravím. Dr. Poduška