Dobry den p .doktorko chodim asi rok a 3 mesice k lekari s bolesti zad .opichy ( Mesokain1%+ Depomed

4 Počet odpovědí:
Dobry den p .doktorko chodim asi rok a 3 mesice k lekari s bolesti zad .opichy ( Mesokain1%+ Depomedrol0,5ml.
Rano beru Foxis od bolesti .
Ale bolesti mam stale tet mi p.doktor predepsal na noc Frontin 0,25mg.
Pry na uvolneni svalu .

Kdyz jsem cetla na co se predepisuje
tak jsem se zhrozila .
Dobry den, zalezi na pricine Vasich obtizi a na Vasem celkovem stavu, na narocich Vaseho vsedniho zivota. Leky na uvolneni svalu maji sve opodstatneni na zacatku lecby, na ulevu. Probehla behem te doby nejaka rehabilitace? Pretizene svaly jiste potrebuji ulevit, bylo by vsak dobre zkonzultovat, jestli nevyzkouset cilenou rehabilitaci, techniky na uvolneni pretizenych tkani a cviceni na posileni hlubokych stabilizacnich svalu, nacvik spravneho dychani, ergonomie. Z technik bych doporucila dle nalezu Dynamickou Neuromuskularni stabilizaci, metodu McKenzie.. Vas doktor Vam muze napsat zadanku na pojistovnu nebo Vas odeslat k rehabilitacnimu lekari a vy pak s zadankou muzete vyhledat nejake rehabilitacni oddeleni v okoli bydliste, idealne, kde umi vyse jmenovane techniky.