Dobrý den, na dentální hygieně jsem ještě nebyl, mohu se objednat kamkoli? Měl bych před návštěvou dělat něco speciálního? Předem děkuji,
Dobrý den, ano, na dentální hygienu se můžete objednat kam chcete vy. Důvody proč jsou jen na vás - např. blízkost k bydlišti, spokojenost s péčí nebo cena. Návštěvu u dentální hygienistky nicméně indikuje lékař, tudíž až půjdete na dentální hygienu, je vhodné mít doporučení lékaře. Pokud by Vám lékař nechtěl doporučení vydat nebo vám doporučil dentální hygienistku, kterou by nechcete (např. proto, že ji zaměstnává), lze se domluvit s vámi vybranou hygienistkou, že ji doporučení vydá lékař v místě, kde pracuje. Hygienistek můžete vyzkoušet i více, zjistíte pak snadněji, která péče vyhovuje vašim očekáváním a můžete pak péči porovnat. Doporučuji si na první návštěvu vzít veškeré pomůcky, které používáte k péči o zuby. Hezký den. Jana Pye

Dobrý den, je super, že uvažujete o dentální hygieně bez toho, aniž by vám to musel kdokoli doporučovat. Mám z vás radost. Objednejte se na místo, které je pro vás dostupné jak lokalitou tak finančně :-) s doporučenkou si nelamte hlavu, tu nám vystaví náš spolupracující lékař. Pokud vás zajímá jak probíhá ošetření na dentální hygieně, zadejte na googlu naší ordinaci DENTO, klikněte na náš blog a dále hledejte text s nadpisem dentální hygiena. Na dentální hygienu přispívají i některé zdravotní pojišťovny. Neváhejte a objednejte se, v případě dalších dotázů se na nás můžete kdykoli obrátit. Sandra Smělá - dentální hygienistka
Ano, kde chcete, vše bylo řečeno od dent. hygienistek výše.