Dobrý den, na dentální hygieně jsem ještě nebyl, mohu se objednat kamkoli? Měl bych před návštěvou d

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, na dentální hygieně jsem ještě nebyl, mohu se objednat kamkoli? Měl bych před návštěvou dělat něco speciálního? Předem děkuji,
Dobrý den, ano, na dentální hygienu se můžete objednat kam chcete vy. Důvody proč jsou jen na vás - např. blízkost k bydlišti, spokojenost s péčí nebo cena. Návštěvu u dentální hygienistky nicméně indikuje lékař, tudíž až půjdete na dentální hygienu, je vhodné mít doporučení lékaře. Pokud by Vám lékař nechtěl doporučení vydat nebo vám doporučil dentální hygienistku, kterou by nechcete (např. proto, že ji zaměstnává), lze se domluvit s vámi vybranou hygienistkou, že ji doporučení vydá lékař v místě, kde pracuje. Hygienistek můžete vyzkoušet i více, zjistíte pak snadněji, která péče vyhovuje vašim očekáváním a můžete pak péči porovnat. Doporučuji si na první návštěvu vzít veškeré pomůcky, které používáte k péči o zuby. Hezký den. Jana Pye