Dobrý den, Můžete mi prosím vás poradit? Před čtyřmi měsíci se mi oběvila na levé noze hnědá vyrážka

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, Můžete mi prosím vás poradit? Před čtyřmi měsíci se mi oběvila na levé noze hnědá vyrážka nějak jsem tomu nevěnoval pozornost. Postupně se mi rozlezla směrem nahoru. Kde se mi objevovaly na levé straně břicha, v oblasti sdrce, na krku a spánku hnědé tečky. Poté se mi udělal čep na mandlích prý to byla angína nasazen klacid 500. Po dvou měsících se mi znovu udělaly čepy a začal jsem plivat něco hnědého. Nasazen ospen. Ten taky nezabral. Těd jsem mi na levé ruce udělala nějaka černá vyrážka vypadá to jako lupénka a na krku pod ohryzkem zvenčí se mi udělal nějaký černý váček.. Krevní obraz v pořádku Crp taky.Byl jsem i na rentgenu a ultrazvuku všechno v pořádku. Jsem strašně unavený, mám křeče v břiše bolí mě klouby píchá mě u srdce, strašně se mi motá hlava.Začínám vidět rozmazaně. Už jsem z toho neštastný bojím se o svůj život. Už jsem s tím byl u hodně doktorů a nikdo mi s tím zatím nedokázal pomoct. Můžete mi prosím vás říct co by to mohlo být? Já si myslím že je to nějaký zánět. Děkuji S pozdravem XXXX
Dobrý den, z Vašeho dotazu nelze stanovit ani pracovní závěr a ani určitou diagnozu. Zánět je obecných chorobným procesem - podkladem chorobných stavů v těle. Možná bych Vám doporučil po určité době přehodnocení zdravotního stavu a zopakování některých testů, zda-li nedošlo k nějakému vývoji a tak vyjasnění některých příznaků, které by diagnostiku osvětlili. S pozdravem