Dobrý den. Mému synovi 5 let se udělal v nose opar,ale do druhého dne zhnisal a udělali se mu na bra

2 Počet odpovědí:
Dobrý den. Mému synovi 5 let se udělal v nose opar,ale do druhého dne zhnisal a udělali se mu na bradě ještě tři pupeny. Po Návštěvě lékaře, která nám řekla, že to je Stafylokok a nasadila Pamycon-roztok a Ophtalmo-Framyko.. PamyconTen zabral na vřídky na bradě,jen v nose to ustupuje pomaleji. Nebyl mu udělán stěr a ani odběr krve!?? O kterém jsem se dočetla že jsou důležitou součástí pro určení Stafylokoka a nasazení antibiotik. Díky za odp,. názor
Dobrý den, stafylokokové afekce většinou mají typický vhled a zkušený lékař je rozpozná. Není třeba dělat stěr a posílat na kultivaci. Krevní odběr nemusí vůbec nic ukázat, pokud není reakce organismu celková. Vaše lékařka léčila Vašeho syna dobře se svým nejlepším vědomím a svědomím, pokud vše ustupuje, ušetřila mu dvě nepříjemné procedury - stěry a odběr krve. Na sliznicích vždy tyto afekce ustupují pomaleji, buďte trpělivá. Pokud by se to synovi opakovalo, pak se stěr už může udělat s výhledem podávání celkových antibiotik. Posilte mu imunitu. HLíva ústřičná a Echinacea je fajn i pro děti, dostatečný pitný režim, pohyb a hlavně žádný rafinovaný cukr. Hezký den, dr.Krninská Liškařová