Dobrý den, mam strach o syna 5 let,naposledy jedl v pondělí, ma nějakou asi vyrozu nevim,zvracel ze

Dobrý den, mam strach o syna 5 let,naposledy jedl v pondělí, ma nějakou asi vyrozu nevim,zvracel ze začátku tak 3 krát denně ted ráno a večer, porad pospava ,je takový ale umrceny, včera sem s ním byla na pohotovosti a doktor mi řekl ze kdyg nejí i tak dlouho tak to nevadí, nicméně je ale porad stejný :( v te spavosti tak moc ne ale porad jen pospava ,mam strach aby to nebylo neco vážného co by to mohlo prosím byt ? V pondělí ho chci vzít k doktorce na odber krve a na crp uz sem stoho psychicky vyčerpaná dost Dekuji XXXX

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.