Dobrý den, děti 3 a 6 let mají už cca 10 týdnu obrovské mandle na obou stranách, když udělají takové

Dobrý den, děti 3 a 6 let mají už cca 10 týdnu obrovské mandle na obou stranách, když udělají takové to “aaa” tak se jim v krku nafouknou úplné balóny, u nikoho jsem nikdy tak velké neviděl. Bez bílých fleků, středně zarudlé. K tomu dlouhodobě rýma a nachlazení. Dle návštěv u lékaře, včetně stěrů atd. o nic závažného nejde - s tím nemohu souhlasit. Prosím o názor, děkuji.

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.