Dobry den Mam kamarata, ktory ma manzelku aj dve deti ale od svojich 7 rokoch trpi a to tym ze sa c

3 Počet odpovědí:
Dobry den
Mam kamarata, ktory ma manzelku aj dve deti ale od svojich 7 rokoch trpi a to tym ze sa citi ako zena. Cely cas to v sebe potlacal. Ma 55 rokov a zacal sa malovat nosit podprsenku a velmi mu vadi penis. Chcel by ho dat odstranit...manzelka o jeho pocitoch vie...on chce naoko zit so svojou rodinou ale chcel by podstupit takuto operaciu. Manzelka ani on nemaju odvahu sa informovat co a ako...tak to skusam ja....prosil ma o to aby som sa u vas informovala ako ma postupovat.
Dakujem
Dobrý den.
Nejprve je třeba vyhledat psychiatrickou pomoc, po vyloučení jiných příčin uvedeného stavu je zahájena nejprve hormonální léčba. Chirugický zákrok bývá prováděn nejdříve 2 roky po stanovení diagnozy a léčby.
Zdraví Z.D.