Dobrý den, mám dotaz. Již asi půl roku trpím častými průjmy,nadýmáním a křečemi. Nikdy předtím jsem

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám dotaz. Již asi půl roku trpím častými průjmy,nadýmáním a křečemi. Nikdy předtím jsem podobné potíže neměla a mohla jsem si dát vždy, co jsem chtěla a kolik jsem chtěla.Zkoušela jsem vypozorovat z jakého jídla by to mohlo být, a nejčastěji je to po nějakém mléčném výrobku,ALE NENÍ TO PRAVIDLEM.(Také je to, když si dám více jídel za sebou např. polévka + hlavní chod, ale někdy také po normálním jednochodovém obědě) . Asi před týdnem jsem brala antibiotika a už při prvním dnu se to zhoršilo ještě více než za poslední půlrok. Brala jsem samozřejmě i probiotika, ale problém stále pokračuje i po dobrání antibiotik. Prosím o radu, kam bych si s tím měla zajít a nebo co na podobné obtíže pomáhá. Děkuji
Dobrý den, zažívací potíže řeší gastroenterolog. Pokud by problém i po jejich vyšetření a léčení trval, pak i v naší alergologické ambulanci řešíme histaminovou intoleranci, alergii na pptraviny..atd.
MUDr.Mirjana Viceníková