Dobrý den, mám dlouhodobý problém s pohlavním stykem (déle než 2 roky). Předtím bylo vše v pořádku,

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
mám dlouhodobý problém s pohlavním stykem (déle než 2 roky). Předtím bylo vše v pořádku, poté jsem cca rok neměla žádného partnera a pak se objevily komplikace. Pohlavní styk nebyl možný, protože to opravdu hodně bolelo i při dráždění jedním prstem. Svaly u vchodu jsou stažené a nechtějí povolit, přitom se nejedná o žádný vynucovaný styk a uvnitř to jakoby pálí. Po delším dráždění, kdy jsme se snažili svaly uvolnit alespoň na průchod dvou prstů se pocit akorát zhoršil (pálení bych přirovnala k pálení svalů po namáhavějším sportu). Také vyšetření u gynekologa bývají bolestivá, pan doktor už si neví rady. Byla mi přeléčena kvasinková infekce, která na to ale neměla žádný vliv, testy jsou teď v pořádku, žádná jiná nemoc nebo infekce zjištěna nebyla. Byl mi předepsán Bepanthen, který měl při masírování svaly povolit, ale po dvou měsících stále ani malý výsledek. Pan doktor také zvažoval návštěvu psychiatra nebo plastickou operaci, ale té by se raději vyhnul. Kamarádka zase radila návštěvu venerologa i s partnerem, ale vzhledem k tomu, že problém byl už při našem prvním pokusu, takže musel být i nějakou dobu předtím, si nejsem jistá, zda by to pomohlo.

Omlouvám se, za tak dlouhý popis a předem děkuji za odpověď.
chce to setkání ftf