Dobrý den, mám často zablokovaná žebra a nedavno mě začal zlobit žlučník. Může začít zlobit žlučník

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,
mám často zablokovaná žebra a nedavno mě začal zlobit žlučník. Může začít zlobit žlučník z důvodu, že na něj žebra nějak tlačí? Mohla by na žlučník pomoci fyzioterapie? Děkuji.
Dobry den.
Mechanismus, jez popisujete, funguje presne opacne - dlouhodoby problem zlucniku muze zpusobovat poruchu zeber, hrudni a krcni patere. A ano, krome lekarske lecby, terapeut vzdelan ve visceralni terapii by mel byt Am schopen snadno pomoci. S pozdravem,
M.Reutt, PT, MT