Dobrý den, mam 26 let nejsem zrovna typ cloveka, co bezi k doktorovi z kazdym problemem a vzdycky do

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, mam 26 let nejsem zrovna typ cloveka, co bezi k doktorovi z kazdym problemem a vzdycky doufam v tu vetu, To prejde :) ale tentokrat se obavam abych neco nezanedbala :(. v zári mi vynechala menstruace, mela jsem celkem stresove obdobi tak jsem si rikala ze snad to je tim. V rijnu jsem zacal mit ukrutne bolesti a menstruaci extreme silnou. To jsem si oduvodnila tim ze, je silnejsi kvuli te mesicni pauze predtim. Trvalo to asi 2 dny a padali se me nejruznejsi velikosti srazenin ale 3 den jsem ucitila divny pocit a kdyz jsem se na wc podivala byla tam srazenina dost divneho tvaru (prikladam obrazek) hned po te bolesti i menstruace skoncila. Listopad opet bez MS a prosinec take. Ale prvni tyden v prosinci jsem zacala mit otresne bolesti bricha doprovazene zvracenim. Trvalo to asi tyden. Pak uz jsem prubezne zvracela cely prosinec ale relativne bez bolesti bricha.V lednu jsem si zkusila udelat tehotensky test a objevila se druha slaba carka.No ale ted jsem dostala menstruaci. Teda 1 den celkem silneho krvaceni ale to uz preslo a jen spinim.ale kdyz jsem si vcera drepla do vany opet se objevili vetsi kusy srazenin.Dnes jen lehke spineni ale celkem me boli v levem boku cca ve vysce pupiku.Mam neustale pocit na zvrceni.

Dodavam ze se lecim na 2 fazi displazie del.cipku (tedy tuto anamnezu mi sdelili 3 roky zpet kdyz jsem cekala syna) porod probehl relativne v pohode a dale uz jsem gynekologii nenavstivila :(. Obavam se ze kdyz se tam ted objevim ukamenuji me... tak podle vas myslite ze je to akutni navsteva lekare?? Dekuji moc a preji hezky den.
ano, podle Vašich údajů stav vyřaduje neprodleně gynekologické vyšetření, a možná revisi děložní dutiny
Určitě Vás nebudou kamenovat
P.S. dysplasie cervixu vyžaduje pravidelné kolpo cytologické kontroly